Grafikában gazdag verzió
Utolsó frissítés: 2010. 02. 27.

Álláshirdetés

2006. 05. 24. - ESZA, Archív
személyes kedvenceim közé teszem

Az ESZA Kht. pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Közbeszerzési munkatárs

Meghirdetés dátuma: 2006.05.23.
Beadási határido: 2006.05.31.

Fobb feladatok

Legjellemzobb feladatok a pozícióval kapcsolatban:

Pályázati feltételek

Elvárások a pozíciót betölto munkatárssal szemben:

Elonyt élveznek azok a jelentkezok, akik az alábbi fontossági sorrendben rendelkeznek

További elvárható személyes jellemzok:

A pályázatok benyújtásának módja és határideje

Pályázni magyar nyelvű önéletrajz benyújtásával lehet, a megpályázott munkakör pontos megnevezésével.

A pályázatokat a következo e-mail címre kérjük eljuttatni:

[email protected] 2006.05.31-ig.

További információ

ESZA Kht., 1146 Budapest, Hermina út 17., telefon: (1) 471-7676

regisztráció
Elektronikus Pályázatkezelési és Együttműködési Rendszer hazai meghírdetésű pályázatokhoz Az NFÜ pályázati tájékoztató rendszere