Grafikában gazdag verzió
Utolsó frissítés: 2010. 02. 27.

Álláshirdetés

2006. 05. 10. - ESZA, Archív
személyes kedvenceim közé teszem

Az ESZA Kht. pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Belső ellenőrzési munkatárs

Meghirdetés dátuma: 2006.05.10.
Beadási határido: 2006.05.26.

Fobb feladatok

A Belső Ellenőrzés Alapszabályában és a Belső Ellenőrzési Kézikönyvben foglaltaknak megfelelően, illetőleg az IIA szakmai standardokkal összhangban, a belső ellenőrzési vezetővel előzetesen egyeztetett  és a munkaanyagokban írásban rögzített konkrét céloknak és elvárásoknak megfelelően:

 A belső ellenőrzési vezető megbízása alapján:

Pályázati feltételek

Elvárások a pozíciót betöltő munkatárssal szemben:

Előnyt élveznek azok a jelentkezők, akik az alábbi fontossági sorrendben rendelkeznek

További elvárható személyes jellemzők:

A csapatmunkára és az önálló munkavégzésre való képesség, a kreativitás, a döntésképesség, elemzőképesség, a pontosság és precizitás, a kiemelkedő írásbeli kifejezőkészség és kommunikációs képességek.

A pályázatok benyújtásának módja és határideje

Pályázni fényképes önéletrajz és motivációs levél benyújtásával lehet, a megpályázott munkakör pontos megnevezésével.

A pályázatokat a következo e-mail címre kérjük eljuttatni:

[email protected] 2006.05.26-ig.

További információ

ESZA Kht., 1146 Budapest, Hermina út 17., telefon: (1) 471-7676

regisztráció
Elektronikus Pályázatkezelési és Együttműködési Rendszer hazai meghírdetésű pályázatokhoz Az NFÜ pályázati tájékoztató rendszere